08 May, 23

SOONOVA İLE TANIŞIN

Soonova olarak yola çıkarken bir hayal kurduk!

Dünya için,

  • teknolojiyi gelişmek ve fayda sağlamak için kullanacağız, yeni teknolojileri keşfedecek ve sürecimize entegre edeceğiz,

  • koçluk seanslarımızla bireylerde ve gruplarda farkındalık oluşturup; onlara, hedeflerine ilerledikleri yolda yol arkadaşı olacağız,

  • eğitimler düzenleyerek bireylerin ve grupların gelişmelerine alan açacağız, kurumlarda mesleki gelişimlere katkı sağlayacağız.

 

Bir ekosistem tasarlıyoruz!

Teknoloji, koçluk ve eğitim alanlarımızı harmanlayarak, bu alanların birbirine değer katacağı, birbirini geliştireceği ve yeni yaklaşımlar yaratabileceği inancındayız.

 

Hayal edin;

Soonova Technology çatısı altında olan bireyler projelerini geliştirirken paralelde koçluk ile destekleniyor, eğitimler alarak bilgi havuzunu genişletiyor.

Soonova Coaching çatısı altında olan bireyler koçluğun ve koçluk araçlarının teknoloji ile birleşmesini deneyimliyor ve uzmanlık alanlarını besliyor, bir yandan koçluk kariyer yolculuğundaki yeni eğitimleri Soonova desteği ile alıyorlar.

Soonova Education çatısı altındaki bireyler teknoloji ve koçluk alanları ile koordineli çalışıyor, bireylerin ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler düzenliyor, gelişime odaklanarak farklı alanlardaki disiplinlerle yepyeni bir yolculuk başlıyor.

 

Tüm bunlar nasıl olacak?

Soonova Technology'nin tohumları, 2010’lu yıllara dayanan projelerle atılmıştı. Bugünlerde, büyüyen ekibimizle bu tohumları çimlendiriyor ve filizlerinin büyümesine şahit oluyoruz.

Soonova Technology olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ederken kurum içerisinde kendi projelerimizi de geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz projelerimiz farklı sektörlerde, globalde hizmet verecek projeler olmakla birlikte; sadece teknoloji alanında değil, koçluk ve eğitim alanlarında da hizmet verecek olan projelerimiz bulunmaktadır.

 

Soonova Coaching ile bireysel koçluk hizmeti, kurumlara ve  şirketlere takım koçluğu ve grup koçluğu hizmeti vermekteyiz. Koçluk sektörünün yayılmasına ve gelişmesine gönülden destek olurken bireydeki ve takımlardaki gelişimi-değişimi görmek bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bunların yanında  koçluk hizmetinin çevrimiçi platformlarda verimliliğinin düşmesinin ve sürecin zorlaşmasının bizde ve sektörde doğurduğu ihtiyaçla koçluk araçlarının dijitalleşmesi üzerine başladığımız projemiz ile yatırımlar alıp globalde ülkemizin sesini duyurma amacındayız. Projemiz ilerleyen dönemlerde sadece koçluk sektöründe çevrimiçi platformlarda değil tüm koçluk, danışmanlık ve psikoloji hizmetlerinde gerek çevrim içim gerekse yüz yüze ortamlarda fayda sağlayacaktır.

 

Soonova Education olarak biliyoruz ki eğitim olmadan ilerleme olmaz. İlerlemek için gelişmeye çekirdekten başlamalıyız; bu yüzden başta çatımız altındaki tüm bireylerin eğitimlerini önemsiyor, diledikleri alanda kendilerini geliştirmeleri için onlara alan açıyoruz. Teknoloji ve koçluk alanındaki temaslarımızla kurumların ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitimler hazırlıyoruz. 

 

Soonova bizim için bir yaklaşım, ekosistem ve bizi besleyen yer.. 

Birlikte ilerlemenin, birlikte üretmenin önemi hep aklımızda. 

Geleceği güzelleştirmek için buradayız; Soonova.

 

Footer
Soonova Logo

We design ecosystem.

Subscribe and stay fully connected with us.

© 2022. All rights reserved.